Meistarklase: Top 7 darbības Excel, kuras labāk darīt ar Excel Power Query

Nav noslēpums, ka datu pārveide var aizņemt vairākas stundas: noņemt liekās kolonnas, mainīt datu tipu vai sapludināt tabulas, atdalīt tekstus, izveidot datumus, pievienot papildus aprēķinus, izfiltrēt ārā liekās rindas un citas darbības, lai dati atbilstu Tavām vajadzībām. Stop! Ir jaudīgāks veids, kā Excel ar to tiek galā!

Šī meistarklase ir ierakstīta video formātā. Materiāls Tev būs pieejams skatīšanai 3 mēnešus pēc reģistrācijas. Meistarklasē izmantotais Excel fails paliks Tavā rīcībā neierobežotu laiku. Dalības maksa - EUR 25,-

SVEICIENS EXCEL KNOW HOW MEISTARKLASĒ!

Es augstu novērtēju, ka esi uzticējies man un varu dalīties ar savām zināšanām par Excel tieši ar Tevi. Super, ka Tev ir motivācija attīstīt savas profesionālās iemaņas, kā arī Tu saproti, cik svarīgi ir investēt sevī, jo tā var pacelt savu vērtību darba tirgū un kāpt pa karjeras kāpnēm.
Ja Tev ir jauni mērķi šim gadam un nepieciešams mans atbalsts, esmu gatavs strādāt kopā pie Tavām profesionālajām zināšanām Excel.

Esmu gatavs palīdzēt, ja Tu tam esi gatavs. Ko saki?

Tu spēsi uzlabot savas Excel prasmes un sasniegsi daudz straujāku profesionālo izaugsmi.

 • KO TU UZZINĀSI MEISTARKLASĒ:
  Kādās situācijās efektīvāk izmantot Excel Power Query, lai datu pārveide aizņemtu pēc iespējas mazāk Tava laika!

  Nesatraucies, ja neesi dzirdējis par Excel Power Query rīku vai esi par to dzirdējis, bet neesi pārliecināts, vai tas Tev būs noderīgs, pievienojies man meistarklasē, kurā apskatīšu vairākus noderīgus piemērus, kuros datu apstrādei jeb transformācijai veltītais laiks saruks no stundām līdz sekundēm.

 • Top 7 darbības Excel, kuras ieteiktu labāk darīt ar Excel Power Query

 • 1. Mainīt datu tipus – teksts, skaitļi, datumi
  2. Noņemt, sadalīt vai apvienot kolonnas
  3. Sakārtot un atlasīt datus (filtrēt, dzēst rindas)
  4. Pievienot aprēķinātas kolonnas
  5. Grupēt un apkopot datus
  6. Kā ātri atrast un aizvietot tekstu
  7. Atcelt savērsumu vai pagriezt tabulu (Unpivot & Transpose)

 • !!! Straujāk profesionālās prasmes vari apgūt, pievienojoties Excel Online kursā, ja vien Tev ir svarīgs ērts, viegli saprotams zināšanu apguves veids - t.i. īsi video, latviešu valodā, online un vēlies arī praktiski līdzdarboties Excel failos (kas ir lejuplādējami un paliek Tavā rīcībā), kā arī atkārtoti skatīties mācību kursu 12 mēnešu laikā. Lec kursā un bonusā saņemsi arī šo meistarklasi! Ar vienu šāvienu divi zaķi!

  Par Excel Online kursu

MEISTARKLASE:


Top 7 darbības Excel, kuras labāk darīt ar Excel Power Query

Kādās situācijās efektīvāk izmantot Excel Power Query, lai datu pārveide aizņemtu pēc iespējas mazāk Tava laika!

KO PAR MEISTARKLASĒM SAKA TO DALĪBNIEKI


Paldies, lielisks informācijas pasniegšanas veids! 👌 /V.L./

Liels paldies! Jums ļoti labi padodas skaidrošana :). Ļoti patīk, ka uzreiz blakus darbībai ieraksiet taustiņu kombinācijas. Tagad zināšu, kur viss labāk var apgūt Excel./Krista/

Labvakar, vebināru noskatiijos ar interesi. Jāsaka, ka ar exc esmu uz Tu. Un man ļoti patīk exc. Pēc kursa noskatīšanās sajutos, kā sacienaata ar gardiem našķiem. 👍. Un nekad exc nevar buut par daudz. ir labi uzzināt kādus smalkumus un nianses, par šķietami par to zini. Tā turpinaat. Paldies. /Sanita/

Paldies par lielisko vebināru - jau uzrakstīju 3 lietas, ko mēģināšu ieviest ikdienā strādājot ar excel, nav pirmais seminārs excel jomā, bet no katra cenšos kādas lietas iesviest praksē un šis vebinārs bija izcils ar tieši mazajām ikdienā noderīgām lietiņām, lai atvieglotu darbu ar šo programmu un ar ieskicējumu lietām, ko no excel var panākt (papildus mācoties) /Liene/

>>> Lejupielādē darba failu un pildi uzdevumus kopā ar pasniedzēju meistarklases laikā!

 • 1

  Meistarklase: Top 7 darbības Excel, kuras labāk darīt ar Excel Power Query

  • Informācija par meistarklasi

  • Darba fails lejupielādei

  • Meistarklases ieraksts: Top 7 darbības Excel, kuras labāk darīt ar Excel Power Query

  • Nepieciešams noslīpēt šī brīža Excel zināšanas?

Ivars Krampis - Vanags

Biznesa datu analīzes eksperts

Esmu Ivars Krampis-Vanags - biznesa datu analīzes eksperts. MS Excel savā ikdienā izmantoju jau vairāk kā 20 gadus, savukārt Power BI - 5 gadus. Mani izstrādātie kursi ir domāti tiem, kas vēlas apgūt jaunas zināšanas, kā arī paaugstināt savas profesionālās kompetences un ātrāk sasniegt vairāk gan Excel, gan Power BI vidē. ​

Mana pieredze un profesionālā darbība ir saistīta ar Finanšu vadību, analīzi un plānošanu. Ikdienā konsultēju un izstrādāju datu analīzes risinājumus, izmantojot Excel un Power BI. Ar pārliecību tieku galā ar komplicētām situācijām Excel un Power BI vidē, sniedzot profesionālas konsultācijas un dažādu risinājumu izstrādi pakalpojuma veidā uzņēmumiem un citiem interesentiem, datu automatizācijā un vizualizācijā.

Excel Online kurss +
Top 7 darbības Excel, kuras labāk darīt ar Excel Power Query

Kā būtu, ja datu analīzes eksperts paņemtu Tevi aiz rokas un vienkāršā valodā, bez liekām galvassāpēm, iemācītu strādāt produktīvāk ar MS Excel?

Excel Online kursa laikā saņemsi labākos padomus un viltības no pasniedzēja par to, kā strādāt efektīvi un bez liekiem soļiem! Piesakies kursam šodien un saņem PAPILDUS BONUSU - Top 7 darbības Excel, kuras labāk darīt ar Excel Power Query meistarklasi!