Power BI meistarklase

kā iegūt vairāk no datiem un pieņemt pārliecinātus, uz datiem balstītus lēmumus, izmantojot Power BI piedāvātās iespējas un priekšrocības.

SVEICIENS EXCEL KNOW HOW MEISTARKLASĒ!

Es augstu novērtēju, ka esi uzticējies man un varu dalīties ar savām zināšanām par Power BI tieši ar Tevi. Super, ka Tev ir motivācija attīstīt savas profesionālās iemaņas, kā arī Tu saproti, cik svarīgi ir investēt sevī, jo tā var pacelt savu vērtību darba tirgū un kāpt pa karjeras kāpnēm.
Ja Tev ir jauni mērķi šim gadam un nepieciešams mans atbalsts, esmu gatavs strādāt kopā pie Tavām profesionālajām zināšanām.

Esmu gatavs palīdzēt, ja Tu tam esi gatavs. Ko saki?

Tu iemācīsies, kā iegūt vairāk no datiem un pieņemt pārliecinātus, uz datiem balstītus lēmumus, izmantojot Power BI piedāvātās iespējas un priekšrocības un sasniegsi daudz straujāku profesionālo izaugsmi.
Šis nav stāsts par Power BI. Šis viss ir par Tevi!

 • KO TU UZZINĀSI MEISTARKLASĒ:

  Kā apkopot, analizēt un vizualizēt datus vienkopus ar Power BI

 • Tu iegūsi būtisku izpratni par Power BI iespējām

 • Tu uzzināsi, kā ātri un viegli apkopot datus no dažādiem avotiem un pēc tam ar dažiem klikšķiem attīrīt un pārveidot šos datus sev nepieciešamā formā, veidā un izskatā.

 • Pēc tam uzzināsi, kā aprēķinus vizualizēt grafikos, pielāgotās tabulās, veidojot automātiski atjaunojamus informācijas paneļus (jeb Dashboards).

 • Es dalos ar savām zināšanām ar Tevi par brīvu! Izmanto iespēju un pievienojies!

Power BI meistarklase

Tavai pašizaugsmei! Tevis labākai versijai!

KO PAR MEISTARKLASĒM SAKA TO DALĪBNIEKI


Paldies, lielisks informācijas pasniegšanas veids! 👌 /V.L./

Liels paldies! Jums ļoti labi padodas skaidrošana :). Ļoti patīk, ka uzreiz blakus darbībai ieraksiet taustiņu kombinācijas. Tagad zināšu, kur viss labāk var apgūt Excel./Krista/

Labvakar, vebināru noskatiijos ar interesi. Jāsaka, ka ar exc esmu uz Tu. Un man ļoti patīk exc. Pēc kursa noskatīšanās sajutos, kā sacienaata ar gardiem našķiem. 👍. Un nekad exc nevar buut par daudz. ir labi uzzināt kādus smalkumus un nianses, par šķietami par to zini. Tā turpinaat. Paldies. /Sanita/

Paldies par lielisko vebināru - jau uzrakstīju 3 lietas, ko mēģināšu ieviest ikdienā strādājot ar excel, nav pirmais seminārs excel jomā, bet no katra cenšos kādas lietas iesviest praksē un šis vebinārs bija izcils ar tieši mazajām ikdienā noderīgām lietiņām, lai atvieglotu darbu ar šo programmu un ar ieskicējumu lietām, ko no excel var panākt (papildus mācoties) /Liene/

>>> Lejupielādē darba failu un pildi uzdevumus kopā ar pasniedzēju meistarklases laikā!

 • 1

  Power BI meistarklase

  • Informācija par Power BI meistarklasi

  • Materiāls lejupielādei

  • Power BI meistarklase

  • Vai Power BI Tevi ieinteresēja?

  • Piesakies sarunai

  • Ko Tu domā?

Ivars Krampis - Vanags

Biznesa datu analīzes eksperts

Esmu Ivars Krampis-Vanags - biznesa datu analīzes eksperts. MS Excel savā ikdienā izmantoju jau vairāk kā 20 gadus, savukārt Power BI - 5 gadus. Mani izstrādātie kursi ir domāti tiem, kas vēlas apgūt jaunas zināšanas, kā arī paaugstināt savas profesionālās kompetences un ātrāk sasniegt vairāk gan Excel, gan Power BI vidē. ​

Mana pieredze un profesionālā darbība ir saistīta ar Finanšu vadību, analīzi un plānošanu. Ikdienā konsultēju un izstrādāju datu analīzes risinājumus, izmantojot Excel un Power BI. Ar pārliecību tieku galā ar komplicētām situācijām Excel un Power BI vidē, sniedzot profesionālas konsultācijas un dažādu risinājumu izstrādi pakalpojuma veidā uzņēmumiem un citiem interesentiem, datu automatizācijā un vizualizācijā.

Power BI Online kurss
Augsta līmeņa datu analītika

POWER BI APMĀCĪBAS KOPĀ AR BIZNESA DATU ANALĪZES EKSPERTU

Online kursā apgūsi, kā ar Power BI iespējams izveidot ērti uztveramas, vizuālas un interaktīvas atskaites, kuras ir vienkārši modificēt, nosūtīt, kā arī iegult savā lietotnē vai tīmekļa vietnē.