Meistarklase:
Par Vlookup & Xlookup

Viena no biežākajām prasībām darba pārrunu pārbaudes darbos ir spēja apvienot datus vienā tabulā. Un tas nav nekāds brīnums, jo tā ir Excel ikdiena - prast savilkt kopā datus no dažādām tabulām. Un to visbiežāk paveic tieši ar formulām VLOOKUP & XLOOKUP. Vai Tu jau tās proti?

Šajā meistarklasē:
⭐apgūsi izmantot uzmeklēšanas formulu VLOOKUP, kura ir viena no populārākajām un pielietotākajām Excel funkcijām.
⭐uzzināsi par jaunākā Excel pienesuma uzmeklēšanas funkcijās XLOOKUP priekšrocībām.
⭐kā pāris minūtēs savienot datus no divām un vairākām datu tabulām.
⭐kā izvairīties no kļūdām un padarīt lietojumu patiesi elastīgu
⭐kā salīdzināt datus t.sk. noskaidrot, kuras vērtības sakrīt vai atšķiras
⭐kā atrast preces cenu, nosaukumu vai jebkādu citu informāciju pēc tās ID citā tabulā.

Iegūtās zināšanas stiprinās Tavas darba spējas Excel vidē neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai pieredzējis lietotājs.

Kā jau minēju iepriekš, VLOOKUP & XLOOKUP ir Nr. 1 funkcijas, par kuru pielietojuma prasmēm visbiežāk pārliecinās tieši darba pārrunās, radot papildu stresu to nezinātājiem. Esi gatavs tās apgūt? Pievienojies man meistarklasē un iemācīsimies pārvaldīt datus pārliecinoši!

Meistarklases ieraksts būs pieejams 3 mēnešus pēc reģistrēšanās. Meistarklasē izmantotais Excel fails ar piemēriem un formulām paliks Tavā rīcībā.

SVEICIENS EXCEL KNOW HOW MEISTARKLASĒ!

Es augstu novērtēju, ka esi uzticējies man un varu dalīties ar savām zināšanām par Excel tieši ar Tevi. Super, ka Tev ir motivācija attīstīt savas profesionālās iemaņas, kā arī Tu saproti, cik svarīgi ir investēt sevī, jo tā var pacelt savu vērtību darba tirgū un kāpt pa karjeras kāpnēm.
Ja Tev ir jauni mērķi šim gadam un nepieciešams mans atbalsts, esmu gatavs strādāt kopā pie Tavām profesionālajām zināšanām Excel.

Esmu gatavs palīdzēt, ja Tu tam esi gatavs. Ko saki?

Tu spēsi uzlabot savas Excel prasmes un sasniegsi daudz straujāku profesionālo izaugsmi.

 • Iedomājies, Tavs uzdevums ir sagatavot atskaiti, bet dati atrodas dažādās tabulās vai failos. Kā Tu rīkosies?

  Šajā meistarklasē esmu sagatavojis dažādus praktiskus piemērus, kā uzmeklēt un apvienot datus no vairākām tabulām, turklāt dinamiski, lai ātri un bez lieka laika patēriņa Tu tiktu galā ar šo un citiem uzdevumiem. Ļauj sev paspīdēt kolēģu vidū!:)

 • Paveic darbus ātrāk - vienkārši, ātri un bez lielām sāpēm!
  Tiekamies meistarklasē!

>>> Lejupielādē Excel failu un praktizē meistarklasē redzēto!

Meistarklases ieraksts skatīšanai 3 mēnešus (1h)+ Tavā rīcībā paliks Excel darba fails ar piemēriem un formulām!

 • 1

  Meistarklase par VLOOKUP & XLOOKUP

  • Sveiciens meistarklasē!

  • Meistarklasē izmantotais Excel fails par VLOOKUP & XLOOKUP

  • Meistarklases tiešraides ieraksts

  • Mācies kopā ar Excel Know How un izbaudi darbu ar datiem!

KO PAR MEISTARKLASĒM SAKA TO DALĪBNIEKI


Paldies, lielisks informācijas pasniegšanas veids! 👌 /V.L./

Liels paldies! Jums ļoti labi padodas skaidrošana :). Ļoti patīk, ka uzreiz blakus darbībai ieraksiet taustiņu kombinācijas. Tagad zināšu, kur viss labāk var apgūt Excel./Krista/

Labvakar, vebināru noskatiijos ar interesi. Jāsaka, ka ar exc esmu uz Tu. Un man ļoti patīk exc. Pēc kursa noskatīšanās sajutos, kā sacienaata ar gardiem našķiem. 👍. Un nekad exc nevar buut par daudz. ir labi uzzināt kādus smalkumus un nianses, par šķietami par to zini. Tā turpinaat. Paldies. /Sanita/

Paldies par lielisko vebināru - jau uzrakstīju 3 lietas, ko mēģināšu ieviest ikdienā strādājot ar excel, nav pirmais seminārs excel jomā, bet no katra cenšos kādas lietas iesviest praksē un šis vebinārs bija izcils ar tieši mazajām ikdienā noderīgām lietiņām, lai atvieglotu darbu ar šo programmu un ar ieskicējumu lietām, ko no excel var panākt (papildus mācoties) /Liene/

Ivars Krampis - Vanags

Biznesa datu analīzes eksperts

Esmu Ivars Krampis-Vanags - biznesa datu analīzes eksperts. MS Excel savā ikdienā izmantoju jau vairāk kā 20 gadus, savukārt Power BI - 5 gadus. Mani izstrādātie kursi ir domāti tiem, kas vēlas apgūt jaunas zināšanas, kā arī paaugstināt savas profesionālās kompetences un ātrāk sasniegt vairāk gan Excel, gan Power BI vidē. ​

Mana pieredze un profesionālā darbība ir saistīta ar Finanšu vadību, analīzi un plānošanu. Ikdienā konsultēju un izstrādāju datu analīzes risinājumus, izmantojot Excel un Power BI. Ar pārliecību tieku galā ar komplicētām situācijām Excel un Power BI vidē, sniedzot profesionālas konsultācijas un dažādu risinājumu izstrādi pakalpojuma veidā uzņēmumiem un citiem interesentiem, datu automatizācijā un vizualizācijā.