Deleģē savus darbus Excel - VBA meistarklase

Atverot failu un jau zinot, katru nākamo soli nākamo stundu laikā (...izdzēst, ievietot, nomainīt fontu, ierakstīt datumu utt.) piekritīsi, ka ar laiku tas paliek garlaicīgi un nogurdinoši. Kā būtu šo darbu deleģēt Excel? Izklausās forši, vai ne? Tādi brīnumi ir iespējami un vēlos arī Tev to parādīt! Tiekamies 21. jūlijā tiešraidē un parādīšu Tev, kā ierakstīt nepieciešamās darbības un deleģēt savus pienākumus Excel.

Šajā meistarklasē:
⭐ iepazīsies ar Macros (VBA)
⭐ uzzināsi par Macros izmantošanas priekšrocībām
⭐ izveidosi savu pirmo automatizāciju
⭐ iemācīsies automatizēt rutīnas darbus un strādāt efektīvāk, saīsinot patērēto laiku darbam

Iegūtās zināšanas stiprinās Tavas darba spējas Excel vidē neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai pieredzējis lietotājs. Esi gatavs tās apgūt? Pievienojies man meistarklasē un iemācīsimies soli pa solim automatizēt darbu!!

Meistarklases ieraksts būs pieejams 3 mēnešus pēc reģistrēšanās. Excel fails ar piemēriem paliks Tavā rīcībā.
vba excel

SVEICIENS EXCEL KNOW HOW MEISTARKLASĒ!

Es augstu novērtēju, ka esi uzticējies man un varu dalīties ar savām zināšanām par Excel tieši ar Tevi. Super, ka Tev ir motivācija attīstīt savas profesionālās iemaņas, kā arī Tu saproti, cik svarīgi ir investēt sevī, jo tā var pacelt savu vērtību darba tirgū un kāpt pa karjeras kāpnēm.
Ja Tev ir jauni mērķi šim gadam un nepieciešams mans atbalsts, esmu gatavs strādāt kopā pie Tavām profesionālajām zināšanām Excel.

Esmu gatavs palīdzēt, ja Tu tam esi gatavs. Ko saki?

Tu spēsi uzlabot savas Excel prasmes un sasniegsi daudz straujāku profesionālo izaugsmi.

 • VBA jeb macro ir lielisks palīgs un risinājums, lai automatizētu rutīnas darbus un palielinātu efektivitāti darbā ar datiem. Šajā meistarklasē Tu kopā ar mani "izkāpsi" no ierastās Excel vides un iepazīsies ar programmēšanas pamatiem, lai pēc iespējas mazāk sava laika veltītu atkārtotām un vienmuļām darbībām. Macro ir kods, kas rakstīts programmā Excel iebūvētajā valodā VBA (Visual Basic lietojumprogrammai). Ar tā palīdzību, Tu vari deliģēt savus rutīnas darbus Excel, kas to paveiks vien sekunžu laikā. Pat tad, ja Tu par VBA šobrīd lasi pirmo reizi, nekā sarežģīta un biedējoša tajā nav:) Ieguvumi pavisam noteikti ir daudz lielāki par pirmajām bailēm un nedrošību. Uzticies man un tiekamies meistarklasē!

 • Paveic darbus ātrāk - vienkārši, ātri un bez lielām sāpēm!

>>> Lejupielādē Excel failu un praktizē meistarklasē redzēto!

Meistarklases ieraksts skatīšanai 3 mēnešus (1h)+ Tavā rīcībā paliks Excel darba fails ar piemēriem!

 • 1

  VBA meistarklase: Kā automatizēt rutīnas darbus

  • Sveiciens meistarklasē!

  • Meistarklasē izmantotais Excel fails

  • BONUSS: Macros piemēri lejupielādei un patstāvīgai izmantošanai

  • VBA meistarklases tiešraides ieraksts

  • Mācies kopā ar Excel Know How un izbaudi darbu ar datiem!

KO PAR MEISTARKLASĒM SAKA TO DALĪBNIEKI


Paldies, lielisks informācijas pasniegšanas veids! 👌 /V.L./

Liels paldies! Jums ļoti labi padodas skaidrošana :). Ļoti patīk, ka uzreiz blakus darbībai ieraksiet taustiņu kombinācijas. Tagad zināšu, kur viss labāk var apgūt Excel./Krista/

Labvakar, vebināru noskatiijos ar interesi. Jāsaka, ka ar exc esmu uz Tu. Un man ļoti patīk exc. Pēc kursa noskatīšanās sajutos, kā sacienaata ar gardiem našķiem. 👍. Un nekad exc nevar buut par daudz. ir labi uzzināt kādus smalkumus un nianses, par šķietami par to zini. Tā turpinaat. Paldies. /Sanita/

Paldies par lielisko vebināru - jau uzrakstīju 3 lietas, ko mēģināšu ieviest ikdienā strādājot ar excel, nav pirmais seminārs excel jomā, bet no katra cenšos kādas lietas iesviest praksē un šis vebinārs bija izcils ar tieši mazajām ikdienā noderīgām lietiņām, lai atvieglotu darbu ar šo programmu un ar ieskicējumu lietām, ko no excel var panākt (papildus mācoties) /Liene/

Ivars Krampis - Vanags

Biznesa datu analīzes eksperts

Esmu Ivars Krampis-Vanags - biznesa datu analīzes eksperts. MS Excel savā ikdienā izmantoju jau vairāk kā 20 gadus, savukārt Power BI - 5 gadus. Mani izstrādātie kursi ir domāti tiem, kas vēlas apgūt jaunas zināšanas, kā arī paaugstināt savas profesionālās kompetences un ātrāk sasniegt vairāk gan Excel, gan Power BI vidē. ​

Mana pieredze un profesionālā darbība ir saistīta ar Finanšu vadību, analīzi un plānošanu. Ikdienā konsultēju un izstrādāju datu analīzes risinājumus, izmantojot Excel un Power BI. Ar pārliecību tieku galā ar komplicētām situācijām Excel un Power BI vidē, sniedzot profesionālas konsultācijas un dažādu risinājumu izstrādi pakalpojuma veidā uzņēmumiem un citiem interesentiem, datu automatizācijā un vizualizācijā.