Meistarklase: Excel īpašā ielīmēšanas funkcionalitāte

Kas ir Excel Paste Special? Kas notiek, kopējot šūnu (Ctrl+C) un ielīmējot (Ctrl+V) to kaut kur citur? Tiek nokopēts ne tikai šūnas saturs, bet arī formāts, piemēram, fona krāsa, fonta krāsa, apmales.

Bet ko darīt, ja vēlies kopēt tikai šūnas saturu, nevis formatējumu, vai tikai formatējumu, nevis vērtības, vai tikai formulu tajā? To nevar izdarīt, izmantojot vienkāršu kopēšanas ielīmēšanu (Ctrl+V), bet to var izdarīt, izmantojot īpašo ielīmēšanas funkcionalitāti.
Tai ir gan pavisam vienkāršs pielietojums, gan arī specifiskāki pielietojuma gadījumi, kuri bieži atvieglo ikdienas darbu. Arī šajā reizē man pašam ir daži jaunatklājumi, kurus uzzinu tikai gatavojoties meistarklasei :)
Īpašā ielīmēšana ir īpaši noderīga, lai nesabojātu jau izveidoto darblapas izskatu, veiktu dažādas aritmētiskas darbības ar datu kopu, veikt atsevišķu vērtību atjaunināšanu jeb aizstāšanu un citas ne mazāk noderīgas darbības. Galvenokārt noderēs pamata līmeņa lietotājiem, tomēr, iespējams, arī pieredzējušāki lietotāji atradīs ko noderīgu (kā jau rakstīju, arī sev atklāju ko jaunu). Meistarklase (skatāma) un darba fails (lejupielādei) pieejams 3 mēnešus no reģistrācijas brīža. Meistarklases ilgums aptuveni 1 h.

Dalības maksa tikai EUR 25,-

SVEICIENS EXCEL KNOW HOW MEISTARKLASĒ!

Es augstu novērtēju, ka esi uzticējies man un varu dalīties ar savām zināšanām par Excel tieši ar Tevi. Super, ka Tev ir motivācija attīstīt savas profesionālās iemaņas, kā arī Tu saproti, cik svarīgi ir investēt sevī, jo tā var pacelt savu vērtību darba tirgū un kāpt pa karjeras kāpnēm.
Ja Tev ir jauni mērķi šim gadam un nepieciešams mans atbalsts, esmu gatavs strādāt kopā pie Tavām profesionālajām zināšanām Excel.

Esmu gatavs palīdzēt, ja Tu tam esi gatavs. Ko saki?

Tu spēsi uzlabot savas Excel prasmes un sasniegsi daudz straujāku profesionālo izaugsmi.

 • KO TU UZZINĀSI MEISTARKLASĒ:
  Meistarklasē tiks demontrēti vairāki praktiski piemēri, lai Tu apgūtu Paste Special jeb Īpašo ielīmēšanu.

 • !!! Straujāk profesionālās prasmes vari apgūt, pievienojoties Excel Online kursā, ja vien Tev ir svarīgs ērts, viegli saprotams zināšanu apguves veids - t.i. īsi video, latviešu valodā, online un vēlies arī praktiski līdzdarboties Excel failos (kas ir lejuplādējami un paliek Tavā rīcībā), kā arī atkārtoti skatīties mācību kursu 12 mēnešu laikā. Lec kursā un bonusā saņemsi arī šo meistarklasi! Ar vienu šāvienu divi zaķi!

  Par Excel Online kursu

KO PAR MEISTARKLASĒM SAKA TO DALĪBNIEKI


Paldies, lielisks informācijas pasniegšanas veids! 👌 /V.L./

Liels paldies! Jums ļoti labi padodas skaidrošana :). Ļoti patīk, ka uzreiz blakus darbībai ieraksiet taustiņu kombinācijas. Tagad zināšu, kur viss labāk var apgūt Excel./Krista/

Labvakar, vebināru noskatiijos ar interesi. Jāsaka, ka ar exc esmu uz Tu. Un man ļoti patīk exc. Pēc kursa noskatīšanās sajutos, kā sacienaata ar gardiem našķiem. 👍. Un nekad exc nevar buut par daudz. ir labi uzzināt kādus smalkumus un nianses, par šķietami par to zini. Tā turpinaat. Paldies. /Sanita/

Paldies par lielisko vebināru - jau uzrakstīju 3 lietas, ko mēģināšu ieviest ikdienā strādājot ar excel, nav pirmais seminārs excel jomā, bet no katra cenšos kādas lietas iesviest praksē un šis vebinārs bija izcils ar tieši mazajām ikdienā noderīgām lietiņām, lai atvieglotu darbu ar šo programmu un ar ieskicējumu lietām, ko no excel var panākt (papildus mācoties) /Liene/

>>> Lejupielādē darba failu un pildi uzdevumus kopā ar pasniedzēju meistarklases laikā!

 • 1

  Meistarklase: Excel īpašā ielīmēšanas funkcionalitāte Paste Special

  • Informācija par meistarklasi: Excel īpašā ielīmēšanas funkcionalitāte

  • Meistarklases ieraksts: Paste Special (īpašā ielīmēšana)

  • Darba fails lejupielādei

  • Novērtē šo meistarklasi

  • Pievienojies Excel Online kursam un mācies sev ērtā laikā!

Ivars Krampis - Vanags

Biznesa datu analīzes eksperts

Esmu Ivars Krampis-Vanags - biznesa datu analīzes eksperts. MS Excel savā ikdienā izmantoju jau vairāk kā 20 gadus, savukārt Power BI - 5 gadus. Mani izstrādātie kursi ir domāti tiem, kas vēlas apgūt jaunas zināšanas, kā arī paaugstināt savas profesionālās kompetences un ātrāk sasniegt vairāk gan Excel, gan Power BI vidē. ​

Mana pieredze un profesionālā darbība ir saistīta ar Finanšu vadību, analīzi un plānošanu. Ikdienā konsultēju un izstrādāju datu analīzes risinājumus, izmantojot Excel un Power BI. Ar pārliecību tieku galā ar komplicētām situācijām Excel un Power BI vidē, sniedzot profesionālas konsultācijas un dažādu risinājumu izstrādi pakalpojuma veidā uzņēmumiem un citiem interesentiem, datu automatizācijā un vizualizācijā.