Meistarklase:
Par datumiem un laikiem

Strādājot ar datiem, bieži gadās sastapties ar datumu un laiku informāciju un to formatēšanu, kopēšanu un apstrādi. Visbiežāk situācijās, kad dati tiek iegūti no ārēja faila, tieši datumi ir tā vieta, kas rada problēmas, lai tālāk turpinātu darbu. Lai tiktu galā ar datumiem, ir jāizprot, kā tie tiek veidoti Excel un kādas tehnikas palīdz tos pārvērst par "īstiem" datumiem. Šajā meistarklasē piedāvāju apskatīt vairākus jautājumus, kas saistīti ar datumiem un laikiem Excel.

Norise: tiešraidē 26.04.2021. plkst 19:00-20:00
Dalības maksa: 25,- EUR

Meistarklases ieraksts būs pieejams 3 mēnešus
Excel fails ar piemēriem un formulām paliks Tavā rīcībā.

SVEICIENS EXCEL KNOW HOW MEISTARKLASĒ!

Es augstu novērtēju, ka esi uzticējies man un varu dalīties ar savām zināšanām par Excel tieši ar Tevi. Super, ka Tev ir motivācija attīstīt savas profesionālās iemaņas, kā arī Tu saproti, cik svarīgi ir investēt sevī, jo tā var pacelt savu vērtību darba tirgū un kāpt pa karjeras kāpnēm.
Ja Tev ir jauni mērķi šim gadam un nepieciešams mans atbalsts, esmu gatavs strādāt kopā pie Tavām profesionālajām zināšanām Excel.

Esmu gatavs palīdzēt, ja Tu tam esi gatavs. Ko saki?

Tu spēsi uzlabot savas Excel prasmes un sasniegsi daudz straujāku profesionālo izaugsmi.

 • Vai esi kādreiz manuāli labojis simtiem rindu ar datumiem, jo Excel tos nav sapratis, kā būtu bijis jābūt? Šajā meistarklasē esmu sagatavojis vairākus praktiskus piemērus, kā strādāt ar datumiem un laikiem, lai ātri un bez lieka stresa izveidotu, pārveidotu, noformatētu, kā arī veiktu vairākus aprēķinus ar tiem.

 • Paveic darbus ātrāk - vienkārši, ātri un bez lielām sāpēm!
  Tiekamies meistarklasē!

 • ⭐ ir vēlme mācīties un augt profesionāli
  ⭐ ir vēlme apgūt papildus "knifus", lai paātrinātu darbu
  ⭐ mēdz būt neērti jautāt palīdzību kolēģiem
  ⭐ sanāk aizsēdēties Excel tabulās (arī pēc darba laika)
  ⭐ darba izpilde varētu būt vieglāka
  ⭐ vienkārši darba uzdevumi risinās pārāk grūti
  ⭐ atvilknē ir našķi stresa mazināšanai atskaišu dienās:)


  SASNIEDZ REZULTĀTU AR MAZĀKU PIEPŪLI, PAPILDINOT SAVAS ZINĀŠANAS UN KOMPETENCES!

  Tavs Excel Online kurss (izcila izvēle!)

 • # Video formāta lekcijas patstāvīgai apguvei
  # 12 mēnešu pieeja video materiāliem un failiem
  # Bonusā: meistarklase: PAR DATUMIEM UN LAIKIEM un nākamās ikmēneša Excel tiešraides meistarklases kursa laikā (250,- EUR vērtībā)
  # Pasniedzēja atbalsts visa kursa laikā

Excel Online kurss +
Meistarklase par datumiem un laikiem

Kā būtu, ja datu analīzes eksperts paņemtu Tevi aiz rokas un vienkāršā valodā, bez liekām galvassāpēm, iemācītu strādāt produktīvāk ar MS Excel?

Excel Online kursa laikā saņemsi labākos padomus un viltības no pasniedzēja par to, kā strādāt efektīvi un bez liekiem soļiem! BONUSĀ - meistarklase!

>>> Lejupielādē Excel failu un pielāgo savām vajadzībām!

Meistarklases ieraksts skatīšanai 3 mēnešus (1h)+ Tavā rīcībā paliks Excel darba fails ar piemēriem un formulām!

 • 1

  Meistarklase par datumiem un laikiem (tiešraidē 26.04.2021 plkst. 19:00)

  • Sveiciens meistarklasē!

  • Excel fails par datumiem un laikiem

  • Meistarklases tiešraides ieraksts

  • Pieskaitīt 10 darba dienas

  • Apgūsti Excel bez liekām galvassāpēm

KO PAR MEISTARKLASĒM SAKA TO DALĪBNIEKI


Paldies, lielisks informācijas pasniegšanas veids! 👌 /V.L./

Liels paldies! Jums ļoti labi padodas skaidrošana :). Ļoti patīk, ka uzreiz blakus darbībai ieraksiet taustiņu kombinācijas. Tagad zināšu, kur viss labāk var apgūt Excel./Krista/

Labvakar, vebināru noskatiijos ar interesi. Jāsaka, ka ar exc esmu uz Tu. Un man ļoti patīk exc. Pēc kursa noskatīšanās sajutos, kā sacienaata ar gardiem našķiem. 👍. Un nekad exc nevar buut par daudz. ir labi uzzināt kādus smalkumus un nianses, par šķietami par to zini. Tā turpinaat. Paldies. /Sanita/

Paldies par lielisko vebināru - jau uzrakstīju 3 lietas, ko mēģināšu ieviest ikdienā strādājot ar excel, nav pirmais seminārs excel jomā, bet no katra cenšos kādas lietas iesviest praksē un šis vebinārs bija izcils ar tieši mazajām ikdienā noderīgām lietiņām, lai atvieglotu darbu ar šo programmu un ar ieskicējumu lietām, ko no excel var panākt (papildus mācoties) /Liene/

Ivars Krampis - Vanags

Biznesa datu analīzes eksperts

Esmu Ivars Krampis-Vanags - biznesa datu analīzes eksperts. MS Excel savā ikdienā izmantoju jau vairāk kā 20 gadus, savukārt Power BI - 5 gadus. Mani izstrādātie kursi ir domāti tiem, kas vēlas apgūt jaunas zināšanas, kā arī paaugstināt savas profesionālās kompetences un ātrāk sasniegt vairāk gan Excel, gan Power BI vidē. ​

Mana pieredze un profesionālā darbība ir saistīta ar Finanšu vadību, analīzi un plānošanu. Ikdienā konsultēju un izstrādāju datu analīzes risinājumus, izmantojot Excel un Power BI. Ar pārliecību tieku galā ar komplicētām situācijām Excel un Power BI vidē, sniedzot profesionālas konsultācijas un dažādu risinājumu izstrādi pakalpojuma veidā uzņēmumiem un citiem interesentiem, datu automatizācijā un vizualizācijā.