Meistarklase: Dinamisko apgabalu funkcijas

Dinamisko apgabalu funkcijas - revolucionāras un fundamentālas izmaiņas visā aprēķinu mehānismā.

Excel ir iekļautas 6 jaunas funkcijas, kas tieši izmanto dinamiskos apgabalus, lai atrisinātu problēmas, kuras tradicionāli ir grūti atrisināt ar parastajām formulām. Šīs formulas patiesi vienkāršo sarežģītas, “daudzstāvīgas” formulas, padarot mūsu dzīvi vienkāršāku.
Meistarklasē tiks demontrēti vairāki praktiski piemēri, lai Tu apgūtu šo funkciju pielietojumu un kardināli mainītu savu darbu ar datiem.

Šī meistarklase ir ierakstīta video formātā. Materiāls Tev būs pieejams skatīšanai 3 mēnešus pēc reģistrācijas. Meistarklasē izmantotais Excel fails paliks Tavā rīcībā neierobežotu laiku. Dalības maksa - EUR 25,-

SVEICIENS EXCEL KNOW HOW MEISTARKLASĒ!

Es augstu novērtēju, ka esi uzticējies man un varu dalīties ar savām zināšanām par Excel tieši ar Tevi. Super, ka Tev ir motivācija attīstīt savas profesionālās iemaņas, kā arī Tu saproti, cik svarīgi ir investēt sevī, jo tā var pacelt savu vērtību darba tirgū un kāpt pa karjeras kāpnēm.
Ja Tev ir jauni mērķi šim gadam un nepieciešams mans atbalsts, esmu gatavs strādāt kopā pie Tavām profesionālajām zināšanām Excel.

Esmu gatavs palīdzēt, ja Tu tam esi gatavs. Ko saki?

Tu spēsi uzlabot savas Excel prasmes un sasniegsi daudz straujāku profesionālo izaugsmi.

 • KO TU UZZINĀSI MEISTARKLASĒ:
  Meistarklasē tiks demontrēti vairāki praktiski piemēri, lai Tu apgūtu dinamisko apgabalu funkciju pielietojumu un kardināli mainītu savu darbības Excel: filtrēšanu, unikālo ierakstu izgūšanu, datu kārtošanu u.c.

 • 6 Dinamisko apgabalu funkcijas:

 • 1. FILTER – Filtrē datus un atgriež atbilstošos ierakstus
  2. RANDARRAY - Izveido nejaušu skaitļu masīvu
  3. SEQUENCE - Izveido secīgu skaitļu masīvu, piem., 1,2,3…utt.
  4. SORT - Sakārto diapazonu pēc kolonnas
  5. SORTBY - Sakārto diapazonu pēc cita diapazona (range) vai masīva (array)
  6. UNIQUE - Iegūst unikālas vērtības no saraksta vai diapazona

 • !!! Straujāk profesionālās prasmes vari apgūt, pievienojoties Excel Online kursā, ja vien Tev ir svarīgs ērts, viegli saprotams zināšanu apguves veids - t.i. īsi video, latviešu valodā, online un vēlies arī praktiski līdzdarboties Excel failos (kas ir lejuplādējami un paliek Tavā rīcībā), kā arī atkārtoti skatīties mācību kursu 12 mēnešu laikā. Lec kursā un bonusā saņemsi arī šo meistarklasi! Ar vienu šāvienu divi zaķi!

  Par Excel Online kursu

MEISTARKLASE:


Dinamisko apgabalu funkcijas

Microsoft Excel ir piedzīvojis daudzas pārmaiņas, taču viena lieta bija palikusi nemainīga - viena formula, viena šūna. Pat ar tradicionālajām apgabala formulām rezultāta iegūšanai bija nepieciešams ievadīt formulu katrā šūnā. Pateicoties dinamisko apgabalu funkcijām, šī jau ir pagātne. Tagad jebkura formula, kas atgriež vērtību apgabalu, automātiski izplūst uz blakus esošajām šūnām, un nav jāspiež taustiņi Ctrl + Shift + Enter vai jāveic kādi citi soļi. Citiem vārdiem sakot, darbs ar dinamiskajiem apgabaliem kļuvis tikpat vienkāršs kā darbs ar vienu šūnu vai parastām formulām. Turklāt nav jāsatraucas par atsvaidzināšanu jeb Refresh.

Excel ir iekļautas 6 jaunas funkcijas, kas tieši izmanto dinamiskos masīvus, lai atrisinātu problēmas, kuras tradicionāli ir grūti atrisināt ar parastajām formulām. Šīs formulas patiesi vienkāršo sarežģītas, “daudzstāvīgas” formulas, padarot mūsu dzīvi vienkāršāku.

KO PAR MEISTARKLASĒM SAKA TO DALĪBNIEKI


Paldies, lielisks informācijas pasniegšanas veids! 👌 /V.L./

Liels paldies! Jums ļoti labi padodas skaidrošana :). Ļoti patīk, ka uzreiz blakus darbībai ieraksiet taustiņu kombinācijas. Tagad zināšu, kur viss labāk var apgūt Excel./Krista/

Labvakar, vebināru noskatiijos ar interesi. Jāsaka, ka ar exc esmu uz Tu. Un man ļoti patīk exc. Pēc kursa noskatīšanās sajutos, kā sacienaata ar gardiem našķiem. 👍. Un nekad exc nevar buut par daudz. ir labi uzzināt kādus smalkumus un nianses, par šķietami par to zini. Tā turpinaat. Paldies. /Sanita/

Paldies par lielisko vebināru - jau uzrakstīju 3 lietas, ko mēģināšu ieviest ikdienā strādājot ar excel, nav pirmais seminārs excel jomā, bet no katra cenšos kādas lietas iesviest praksē un šis vebinārs bija izcils ar tieši mazajām ikdienā noderīgām lietiņām, lai atvieglotu darbu ar šo programmu un ar ieskicējumu lietām, ko no excel var panākt (papildus mācoties) /Liene/

>>> Lejupielādē darba failu un pildi uzdevumus kopā ar pasniedzēju meistarklases laikā!

  1. Informācija par meistarklasi

  2. Darba fails lejupielādei

  3. Meistarklases ieraksts: Dinamisko apgabalu funkcijas

  4. Pievienojies Excel Online kursam un mācies sev ērtā laikā!

About this course

 • €25,00
 • 4 nodarbības
 • 1 stundu video satura

Ivars Krampis - Vanags

Biznesa datu analīzes eksperts

Esmu Ivars Krampis-Vanags - biznesa datu analīzes eksperts. MS Excel savā ikdienā izmantoju jau vairāk kā 20 gadus, savukārt Power BI - 5 gadus. Mani izstrādātie kursi ir domāti tiem, kas vēlas apgūt jaunas zināšanas, kā arī paaugstināt savas profesionālās kompetences un ātrāk sasniegt vairāk gan Excel, gan Power BI vidē. ​

Mana pieredze un profesionālā darbība ir saistīta ar Finanšu vadību, analīzi un plānošanu. Ikdienā konsultēju un izstrādāju datu analīzes risinājumus, izmantojot Excel un Power BI. Ar pārliecību tieku galā ar komplicētām situācijām Excel un Power BI vidē, sniedzot profesionālas konsultācijas un dažādu risinājumu izstrādi pakalpojuma veidā uzņēmumiem un citiem interesentiem, datu automatizācijā un vizualizācijā.