2020.gada novembra tiešraižu meistarklases

Bonusā lejupielādei 20 Excel padomi un viltības

😍

Dalības maksa: 39,- EUR

Šeit atrodami 2020.gada novembra jaudīgo tiešraides meistarklašu cikla ieraksti kopā ar darba failiem. Meistarklasēm kopumā pieteicās virs 2000 dalībnieku un katrā tiešraidē piedalījās vairāk kā 430 dalībnieku. Šis ir vērtīgs materiāls ikvienam!

SVEICIENS EXCEL KNOW HOW MEISTARKLASĒS!

Es augstu novērtēju, ka esi uzticējies man un varu dalīties ar savām zināšanām par Excel tieši ar Tevi. Ticu tam, ka ne velti mūsu ceļi ir krustojušies tieši šobrīd, šajā laikā, kad apkārt ir tik daudz neskaidrības un nedrošības par nākotni. Super, ka Tev ir motivācija attīstīt savas profesionālās iemaņas, kā arī Tu saproti, cik svarīgi ir investēt sevī, jo tā var pacelt savu vērtību darba tirgū un kāpt pa karjeras kāpnēm.
Ja Tev ir jauni mērķi šim gadam un nepieciešams mans atbalsts, esmu gatavs strādāt kopā pie Tavām profesionālajām zināšanām Excel.

Esmu gatavs palīdzēt, ja Tu tam esi gatavs. Ko saki?

Tu spēsi uzlabot savas Excel prasmes un sasniegsi daudz straujāku profesionālo izaugsmi.

KAS BŪS MEISTARKLASĒS:

 • Kā savienot datus no vairākām tabulām. VLOOKUP, XLOOKUP, mazliet par INDEX un kļūdu novēršanas iespējas

 • Vērtīgi padomi darbā ar datumiem un filtriem. Kā sagatavot darba laiku aprēķinu, izrēķināt pārtraukumus, u.c. padomi. Vairāki datu filtrēšanas un atlases padomi.

 • Par efektivitāti un produktivitāti darbā ar Excel! Knifi, kombinācijas, gudra formatēšana. Patiesi jaudīga nodarbība!

 • Veidosim lieliskas atskaites ar PivotTables un dinamiskiem grafikiem!

 • 20 Excel padomi un viltības lejupielādei

 • !!! Aicinu jau tagad pieteikties Excel Online kursā, ja Tev ir svarīgs ērts, viegli saprotams zināšanu apguves veids - īsi video, latviešu valodā, online, vēlies praktiski līdzdarboties Excel failos (kas ir lejuplādējami) un atkārtoti skatīties mācību kursu 12 mēnešu laikā. Bonusā saņemsi arī šīs meistarklases!

  Excel Online kurss

Excel tiešraižu meistarklašu ieraksti

4 meistarklases. Kopā 4h vērtīga video materiāla, lai Tavs darbs ar Excel kļūtu daudz efektīvāks un vienkāršāks.

KO SAKA ŠO MEISTARKLAŠU DALĪBNIEKI

Paldies! Super! Domāju, ka par Vlookup zinu visu, bet vienu lietu ieguvu no jauna! /Janita/

Paldies, lielisks informācijas pasniegšanas veids! 👌 /V.L./

Liels paldies! Jums ļoti labi padodas skaidrošana :). Ļoti patīk, ka uzreiz blakus darbībai ieraksiet taustiņu kombinācijas. Tagad zināšu, kur viss labāk var apgūt Excel./Krista/

Labvakar, vebināru noskatiijos ar interesi. Jāsaka, ka ar exc esmu uz Tu. Un man ļoti patīk exc. Pēc kursa noskatīšanās sajutos, kā sacienaata ar gardiem našķiem. 👍. Un nekad exc nevar buut par daudz. ir labi uzzināt kādus smalkumus un nianses, par šķietami par to zini. Tā turpinaat. Paldies. /Sanita/

Paldies par lielisko vebināru - jau uzrakstīju 3 lietas, ko mēģināšu ieviest ikdienā strādājot ar excel, nav pirmais seminārs excel jomā, bet no katra cenšos kādas lietas iesviest praksē un šis vebinārs bija izcils ar tieši mazajām ikdienā noderīgām lietiņām, lai atvieglotu darbu ar šo programmu un ar ieskicējumu lietām, ko no excel var panākt (papildus mācoties) /Liene/

>>> Lejupielādē darba failu un pildi uzdevumus kopā ar pasniedzēju meistarklases laikā!

kopā 4h vērtīga video materiāla + lejuplādējami darba faili

 • 1

  2020.gada novembra tiešraižu meistarklases

  • Informācija par meistarklasēm

  • Excel meistarklašu uzruna

  • Uzmeklēšanas formulas VLOOKUP, XLOOKUP, INDEX

  • Dinamisko apgabalu funkcijas un Datumi un Laiks

  • Excel Produktivitātes padomi

  • Excel Produktivitātes padomi bonusa tēmas

  • PivotTables

  • 20 Produktivitātes padomi

  • Noslēguma video pēc meistarklasēm

Ivars Krampis - Vanags

Biznesa datu analīzes eksperts

Esmu Ivars Krampis-Vanags - biznesa datu analīzes eksperts. MS Excel savā ikdienā izmantoju jau vairāk kā 20 gadus, savukārt Power BI - 5 gadus. Mani izstrādātie kursi ir domāti tiem, kas vēlas apgūt jaunas zināšanas, kā arī paaugstināt savas profesionālās kompetences un ātrāk sasniegt vairāk gan Excel, gan Power BI vidē. ​

Mana pieredze un profesionālā darbība ir saistīta ar Finanšu vadību, analīzi un plānošanu. Ikdienā konsultēju un izstrādāju datu analīzes risinājumus, izmantojot Excel un Power BI. Ar pārliecību tieku galā ar komplicētām situācijām Excel un Power BI vidē, sniedzot profesionālas konsultācijas un dažādu risinājumu izstrādi pakalpojuma veidā uzņēmumiem un citiem interesentiem, datu automatizācijā un vizualizācijā.

Excel Online kurss +
Meistarklases

Kā būtu, ja datu analīzes eksperts paņemtu Tevi aiz rokas un vienkāršā valodā, bez liekām galvassāpēm, iemācītu strādāt produktīvāk ar MS Excel?

Excel Online kursa laikā saņemsi labākos padomus un viltības no pasniedzēja par to, kā strādāt efektīvi un bez liekiem soļiem! Piesakies kursam šodien un saņem PAPILDUS BONUSU - 4 meistarklases!